SL1024B400R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1024B400R
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 400V 20KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: SL1024B400R.pdf
  • Pranešimas
SL1024B400R specifikacijos
Dalies numeris SL1024B400R Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 400V 20KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4638 pcs Duomenų lapas SL1024B400R.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 400V Tolerancija -
Serija SL1024B Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 400V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL1024B300RG
SL1024B300RG
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 300V 20KA T/H FAIL SHORT
Sandelyje: 5994 pcs
parsisiųsti: SL1024B300RG.pdf
RFQ
SL1024B350RF
SL1024B350RF
apibūdinimas: GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Sandelyje: 5799 pcs
parsisiųsti: SL1024B350RF.pdf
RFQ
SL1024B400RG
SL1024B400RG
apibūdinimas: GDT 400V 20KA T/H FAIL SHORT