SL1024A090RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1024A090RG
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 90V 10KA T/H FAIL SHORT
Duomenų lapai: SL1024A090RG.pdf
  • Pranešimas
SL1024A090RG specifikacijos
Dalies numeris SL1024A090RG Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 90V 10KA T/H FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5054 pcs Duomenų lapas SL1024A090RG.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 90V Tolerancija -
Serija SL1024A Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neveikia trumpa Yes Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL1024A145RF
SL1024A145RF
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 145V 10KA T/H FAIL SHORT
Sandelyje: 4756 pcs
parsisiųsti: SL1024A145RF.pdf
RFQ
SL1024A090RF
SL1024A090RF
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: GAS TUBE GDT 90V 10KA RAD+FS
Sandelyje: 75864 pcs
parsisiųsti: SL1024A090RF.pdf
RFQ
SL1024A090R
SL1024A090R
apibūdinimas: GDT 90V 10KA THROUGH HOLE