SL1021B075R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1021B075R
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SL1021B075R specifikacijos
Dalies numeris SL1021B075R Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42565 pcs Duomenų lapas
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 75V Tolerancija -
Serija SL1021B Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA) Neveikia trumpa No
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 75V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole