SL1021A400C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A400C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1021A400C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 400V 10KA
Duomenų lapai: SL1021A400C.pdf
  • Pranešimas
SL1021A400C specifikacijos
Dalies numeris SL1021A400C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 400V 10KA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65214 pcs Duomenų lapas SL1021A400C.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 400V Tolerancija -
Serija SL1021A Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Cylinder No Lead, 3 Terminal Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas User Defined Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA) Neveikia trumpa No
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 400V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined