SL1011B075A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B075A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1011B075A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 75V 10KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: SL1011B075A.pdf
  • Pranešimas
SL1011B075A specifikacijos
Dalies numeris SL1011B075A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 75V 10KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6025 pcs Duomenų lapas SL1011B075A.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 75V Tolerancija -
Serija SL1011B Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Cylinder Lenkų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 75V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole