SL1003A300SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A300SM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1003A300SM
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 300V 10KA SURFACE MOUNT
Duomenų lapai: SL1003A300SM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
SL1003A300SM specifikacijos
Dalies numeris SL1003A300SM Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 300V 10KA SURFACE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47349 pcs Duomenų lapas SL1003A300SM.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 300V Tolerancija -
Serija SL1003A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Kiti vardai F6578TR
SL1003A300SM-ND
Lenkų skaičius 3 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 300V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount