SL1002A750SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1002A750SM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1002A750SM
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 750V 5KA SURFACE MOUNT
Duomenų lapai: SL1002A750SM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SL1002A750SM specifikacijos
Dalies numeris SL1002A750SM Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 750V 5KA SURFACE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 94824 pcs Duomenų lapas SL1002A750SM.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 750V Tolerancija -
Serija SL1002A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD Cylinder Square End Lenkų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 5000A (5kA) Neveikia trumpa No
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 750V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount