SK055NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK055NRP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK055NRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR NON-ISOLATED 1KV 55A D2-PAK
Duomenų lapai: 1.SK055NRP.pdf2.SK055NRP.pdf3.SK055NRP.pdf4.SK055NRP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SK055NRP specifikacijos
Dalies numeris SK055NRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR NON-ISOLATED 1KV 55A D2-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32782 pcs Duomenų lapas 1.SK055NRP.pdf2.SK055NRP.pdf3.SK055NRP.pdf4.SK055NRP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.8V Įtampa - išjungta būsena 1kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai F11310DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 1kV 55A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 55A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 35A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 30µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 550A, 650A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 60mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 40mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SK057C474MAR
SK057C474MAR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Sandelyje: 16343 pcs
parsisiųsti: SK057C474MAR.pdf
RFQ
SK055R
SK055R
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR NON-ISOLATED 1KV 55A TO220AB