SJ6016N2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6016N2RP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SJ6016N2RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 16A HIGH TEMP TO263
Duomenų lapai: 1.SJ6016N2RP.pdf2.SJ6016N2RP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SJ6016N2RP specifikacijos
Dalies numeris SJ6016N2RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 16A HIGH TEMP TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56789 pcs Duomenų lapas 1.SJ6016N2RP.pdf2.SJ6016N2RP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija SJ SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai F11333TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 10A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 188A, 225A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 35mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA