SJ6012R1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SJ6012R1TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 12A HIGH TEMP TO220R
Duomenų lapai: 1.SJ6012R1TP.pdf2.SJ6012R1TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SJ6012R1TP specifikacijos
Dalies numeris SJ6012R1TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 12A HIGH TEMP TO220R "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65111 pcs Duomenų lapas 1.SJ6012R1TP.pdf2.SJ6012R1TP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija SJ SCR tipas Standard Recovery
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai F11327
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 7.6A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A, 120A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 15mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 6mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SJ6012DRP
SJ6012DRP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR 12A TO252
Sandelyje: 97457 pcs
parsisiųsti: SJ6012DRP.pdf
RFQ
SJ6012N1RP
SJ6012N1RP
apibūdinimas: SCR 12A HIGH TEMP TO263
Sandelyje: 66682 pcs
parsisiųsti: SJ6012N1RP.pdf
RFQ
SJ6016
SJ6016
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
parsisiųsti: SJ6016.pdf
SJ6016 BK A20FL 9
SJ6016 BK A20FL 9"X36YD
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
Sandelyje: 69 pcs
parsisiųsti:
SJ6012NRP
SJ6012NRP
parsisiųsti: SJ6012NRP.pdf
SJ6012V1TP
SJ6012V1TP
apibūdinimas: SCR 12A TO251
parsisiųsti: SJ6012V1TP.pdf
SJ6016 BK 1.5
SJ6016 BK 1.5"X36YD