SE-GRM600
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SE-GRM600
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GROUND REFERENCE MODULE 600 V
Duomenų lapai: SE-GRM600.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 90 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SE-GRM600 specifikacijos
Dalies numeris SE-GRM600 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GROUND REFERENCE MODULE 600 V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90 pcs Duomenų lapas SE-GRM600.pdf
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Naudoti su / susijusiais produktais - Priedų tipas Ground Reference Module
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SE-K2EN
SE-K2EN
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY MOTOR PROTECT 200/220/240V
Sandelyje: 291 pcs
parsisiųsti: SE-K2EN.pdf
RFQ
SE-GRM125
SE-GRM125
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GROUND REFERENCE MODULE 125 VDC
Sandelyje: 312 pcs
parsisiųsti: SE-GRM125.pdf
RFQ
SE-GRM150
SE-GRM150
apibūdinimas: GROUND-REFERENCE MODULE 150VDC