S8008NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S8008NRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 800V 8A TO263
Duomenų lapai: 1.S8008NRP.pdf2.S8008NRP.pdf
  • Pranešimas
S8008NRP specifikacijos
Dalies numeris S8008NRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 800V 8A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 75257 pcs Duomenų lapas 1.S8008NRP.pdf2.S8008NRP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 800V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 800V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 5.1A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 30mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S8008NTP
S8008NTP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR 800V 8A TO263
Sandelyje: 64833 pcs
parsisiųsti: S8008NTP.pdf
RFQ
S8008LTP
S8008LTP
apibūdinimas: SCR 800V 8A TO220 ISO
Sandelyje: 98768 pcs
parsisiųsti: S8008LTP.pdf
RFQ
S8008V
S8008V
apibūdinimas: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251AA
parsisiųsti: S8008V.pdf
S8008DTP
S8008DTP
apibūdinimas: SCR NON-SENS 800V 8A TO-252
parsisiųsti: S8008DTP.pdf
S800E
S800E
Gamintojai: Swanstrom Tools
apibūdinimas: PLIER FLAT NOSE #0 SERRATED
parsisiųsti: S800E.pdf
S8008L
S8008L
apibūdinimas: SCR ISOLATED 800V 8A TO-220AB
parsisiųsti: S8008L.pdf
S8008VTP
S8008VTP
apibūdinimas: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251
parsisiųsti: S8008VTP.pdf
apibūdinimas: SCR NON-SENS 800V 6A TO-251AA