S6006RS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6006RS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S6006RS2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR NON-ISOLATE 600V 6A TO220
Duomenų lapai: 1.S6006RS2.pdf2.S6006RS2.pdf3.S6006RS2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
S6006RS2 specifikacijos
Dalies numeris S6006RS2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR NON-ISOLATE 600V 6A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66477 pcs Duomenų lapas 1.S6006RS2.pdf2.S6006RS2.pdf3.S6006RS2.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Non-Isolated Tab
Serija - SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas SCR 600V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 3.8A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA