S6006DTP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S6006DTP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR NON-SENS 600V 6A TO-252
Duomenų lapai: 1.S6006DTP.pdf2.S6006DTP.pdf3.S6006DTP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
S6006DTP specifikacijos
Dalies numeris S6006DTP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR NON-SENS 600V 6A TO-252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91024 pcs Duomenų lapas 1.S6006DTP.pdf2.S6006DTP.pdf3.S6006DTP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR 600V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 3.8A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 30mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15mA