S4016NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4016NRP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S4016NRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR NON-ISOLATED 400V 16A D2 PAK
Duomenų lapai: 1.S4016NRP.pdf2.S4016NRP.pdf3.S4016NRP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
S4016NRP specifikacijos
Dalies numeris S4016NRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR NON-ISOLATED 400V 16A D2 PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65603 pcs Duomenų lapas 1.S4016NRP.pdf2.S4016NRP.pdf3.S4016NRP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 400V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai S4016N RP
S4016NRPTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 400V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 10A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 188A, 225A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 40mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 30mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S4016RTP
S4016RTP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR NON-SENS 400V 16A TO220
Sandelyje: 92057 pcs
parsisiųsti: S4016RTP.pdf
RFQ
S4016R
S4016R
apibūdinimas: SCR NON-ISOLATE 400V 16A TO220AB