S4006VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4006VS3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S4006VS3
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR SENS 400V 6A TO-251
Duomenų lapai: 1.S4006VS3.pdf2.S4006VS3.pdf3.S4006VS3.pdf
  • Pranešimas
S4006VS3 specifikacijos
Dalies numeris S4006VS3 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR SENS 400V 6A TO-251 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4438 pcs Duomenų lapas 1.S4006VS3.pdf2.S4006VS3.pdf3.S4006VS3.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 400V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serija - SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 3.8A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 8mA