S4004DS1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S4004DS1TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR SENS 400V 4A TO252-3
Duomenų lapai: 1.S4004DS1TP.pdf2.S4004DS1TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
S4004DS1TP specifikacijos
Dalies numeris S4004DS1TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR SENS 400V 4A TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92977 pcs Duomenų lapas 1.S4004DS1TP.pdf2.S4004DS1TP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 400V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija - SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai S4004DS1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 400V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 4A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 2.5A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 2µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 25A, 30A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 4mA