RXEF300-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF300-AP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RXEF300-AP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Duomenų lapai: 1.RXEF300-AP.pdf2.RXEF300-AP.pdf
  • Pranešimas
RXEF300-AP specifikacijos
Dalies numeris RXEF300-AP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 207304 pcs Duomenų lapas 1.RXEF300-AP.pdf2.RXEF300-AP.pdf
Įtampa - maks 72V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 19.8s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.941" Dia x 0.118" T (23.90mm x 3.00mm) Serija PolySwitch®, RXEF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 100 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 40 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF2719-000
RXEF300-AP-ND
RXEF300-APTB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.400" (10.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.126" (28.60mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 6A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 3A Patvirtinimai CQC, CSA, TUV, UL