RXEF185K-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF185K-AP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RXEF185K-AP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Duomenų lapai: 1.RXEF185K-AP.pdf2.RXEF185K-AP.pdf
  • Pranešimas
RXEF185K-AP specifikacijos
Dalies numeris RXEF185K-AP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 267312 pcs Duomenų lapas 1.RXEF185K-AP.pdf2.RXEF185K-AP.pdf
Įtampa - maks 72V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 12.6s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.660" Dia x 0.118" T (16.76mm x 3.00mm) Serija PolySwitch®, RXEF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 190 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 80 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF2710-000
RXEF185K-APHF
RXEF185K-APHF-ND
RXEF185K-APHFTB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.199" (5.05mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 3.7A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.85A Patvirtinimai CQC, CSA, TUV, UL