RUEF300U-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF300U-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RUEF300U-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Duomenų lapai: 1.RUEF300U-2.pdf2.RUEF300U-2.pdf
  • Pranešimas
RUEF300U-2 specifikacijos
Dalies numeris RUEF300U-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237120 pcs Duomenų lapas 1.RUEF300U-2.pdf2.RUEF300U-2.pdf
Įtampa - maks 30V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 10.8s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) Serija PolySwitch®, RUEF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 80 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 20 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai RF1083-000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.199" (5.05mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 6A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 3A Patvirtinimai CQC, CSA, TUV, UL