RTEF135-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RTEF135-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RTEF135-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 33V 1.35A RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
RTEF135-2 specifikacijos
Dalies numeris RTEF135-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 33V 1.35A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4443 pcs Duomenų lapas
Įtampa - maks 33V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 4.5s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Serija PolySwitch®
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 143 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 59 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai D02382-000
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable "Lead Spacing" 0.199" (5.05mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm)
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - kelionė (ji) 2.5A
Dabartinis - maks 40A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.35A