ROV20H431K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H431K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H431K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H431K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H431K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5542 pcs Duomenų lapas ROV20H431K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai D21378-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 303J Išsamus aprašymas 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 860pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV20H431K-2
ROV20H431K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 5162 pcs
parsisiųsti: ROV20H431K-2.pdf
RFQ
ROV20H470L-S
ROV20H470L-S
apibūdinimas: VARISTOR 47V 3KA DISC 20MM
Sandelyje: 5360 pcs
parsisiųsti: ROV20H470L-S.pdf
RFQ
ROV20H431K-S
ROV20H431K-S