ROV20E301K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20E301K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 300V 12.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20E301K.pdf
  • Pranešimas
ROV20E301K specifikacijos
Dalies numeris ROV20E301K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 300V 12.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4442 pcs Duomenų lapas ROV20E301K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 300V Varistorio įtampa (min) 270V
Varistorio įtampa (maks.) 330V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai C54315-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 250V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 195V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 252J Išsamus aprašymas 300V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 12.5kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20E271K-2
ROV20E271K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 12.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4631 pcs
parsisiųsti: ROV20E271K-2.pdf
RFQ
ROV20E331K-S
ROV20E331K-S
apibūdinimas: VARISTOR 330V 12.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 5780 pcs
parsisiųsti: ROV20E331K-S.pdf
RFQ
ROV20E301K-S
ROV20E301K-S
apibūdinimas: VARISTOR 300V 12.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20E301K-S.pdf
ROV20E271K-S
ROV20E271K-S
parsisiųsti: ROV20E271K-S.pdf
ROV20E331K
ROV20E331K
parsisiųsti: ROV20E331K.pdf
ROV20E301K-S-2
ROV20E301K-S-2