ROV20-561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20-561K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 560V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20-561K.pdf
  • Pranešimas
ROV20-561K specifikacijos
Dalies numeris ROV20-561K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 560V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5524 pcs Duomenų lapas ROV20-561K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 560V Varistorio įtampa (min) 504V
Varistorio įtampa (maks.) 616V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai E49692-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 460V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 312J Išsamus aprašymas 560V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 679pF @ 1kHz