ROV20-511K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20-511K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20-511K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV20-511K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV20-511K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4480 pcs Duomenų lapas ROV20-511K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 510V Varistorio įtampa (min) 459V
Varistorio įtampa (maks.) 561V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai A19308-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 418V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 320V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 296J Išsamus aprašymas 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 792pF @ 1kHz