ROV20-331K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20-331K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20-331K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV20-331K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV20-331K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 330V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5908 pcs Duomenų lapas ROV20-331K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai C83181-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 275V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 184J Išsamus aprašymas 330V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1106pF @ 1kHz