ROV20-301K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20-301K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20-301K.pdf
  • Pranešimas
ROV20-301K specifikacijos
Dalies numeris ROV20-301K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5090 pcs Duomenų lapas ROV20-301K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 300V Varistorio įtampa (min) 270V
Varistorio įtampa (maks.) 330V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F50357-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 250V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 195V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 168J Išsamus aprašymas 300V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1100pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20-271K-S
ROV20-271K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 5527 pcs
parsisiųsti: ROV20-271K-S.pdf
RFQ
ROV20-301K-S-2
ROV20-301K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4411 pcs
parsisiųsti: ROV20-301K-S-2.pdf
RFQ
ROV20-271K
ROV20-271K
parsisiųsti: ROV20-271K.pdf
ROV20-270M-S
ROV20-270M-S
apibūdinimas: VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20-270M-S.pdf
ROV20-301K-S
ROV20-301K-S
parsisiųsti: ROV20-301K-S.pdf
ROV20-301K-2
ROV20-301K-2