ROV20-121K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20-121K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20-121K.pdf
  • Pranešimas
ROV20-121K specifikacijos
Dalies numeris ROV20-121K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5290 pcs Duomenų lapas ROV20-121K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F32971-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 100V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 64J Išsamus aprašymas 120V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 3800pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20-102K-S
ROV20-102K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 5445 pcs
parsisiųsti: ROV20-102K-S.pdf
RFQ
ROV20-102K-S-2
ROV20-102K-S-2
Sandelyje: 4053 pcs
parsisiųsti: ROV20-102K-S-2.pdf
RFQ
ROV20-121K-S-2
ROV20-121K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20-121K-S-2.pdf
ROV20-121K-S
ROV20-121K-S
parsisiųsti: ROV20-121K-S.pdf
apibūdinimas: VARISTOR 1100V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20-112K-S.pdf
ROV20-121K-2
ROV20-121K-2