ROV20-102K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20-102K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20-102K.pdf
  • Pranešimas
ROV20-102K specifikacijos
Dalies numeris ROV20-102K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4252 pcs Duomenų lapas ROV20-102K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F86748-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 825V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 448J Išsamus aprašymas 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV20-112K
ROV20-112K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1100V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4170 pcs
parsisiųsti: ROV20-112K.pdf
RFQ
ROV20-101K-2
ROV20-101K-2
apibūdinimas: VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4531 pcs
parsisiųsti: ROV20-101K-2.pdf
RFQ
ROV20-102K-S
ROV20-102K-S
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20-102K-S.pdf
ROV14H911K-S-2
ROV14H911K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
parsisiųsti: ROV14H911K-S-2.pdf
ROV20-101K-S-2
ROV20-101K-S-2
parsisiųsti: ROV20-101K-S-2.pdf
ROV20-102K-2
ROV20-102K-2