ROV14H911K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H911K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H911K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H911K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H911K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5894 pcs Duomenų lapas ROV14H911K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai E58062-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 745V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 255J Išsamus aprašymas 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 240pF @ 1kHz