ROV14H820K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H820K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H820K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H820K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H820K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5574 pcs Duomenų lapas ROV14H820K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 82V Varistorio įtampa (min) 73.8V
Varistorio įtampa (maks.) 90.2V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai D53183-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 65V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 28J Išsamus aprašymas 82V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 2970pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H781K
ROV14H781K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 4293 pcs
parsisiųsti: ROV14H781K.pdf
RFQ
ROV14H821K-S
ROV14H821K-S
apibūdinimas: VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 4011 pcs
parsisiųsti: ROV14H821K-S.pdf
RFQ
ROV14H820K-S-2
ROV14H820K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM