ROV14H751K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H751K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H751K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV14H751K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV14H751K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4080 pcs Duomenų lapas ROV14H751K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai A02098-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 615V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 230J Išsamus aprašymas 750V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 270pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H681K-S-2
ROV14H681K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 5305 pcs
parsisiųsti: ROV14H681K-S-2.pdf
RFQ
ROV14H781K-S
ROV14H781K-S
apibūdinimas: VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 5621 pcs
parsisiųsti: ROV14H781K-S.pdf
RFQ
ROV14H751K
ROV14H751K
apibūdinimas: VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM