ROV14H680K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H680K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H680K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H680K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H680K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5395 pcs Duomenų lapas ROV14H680K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 68V Varistorio įtampa (min) 61.2V
Varistorio įtampa (maks.) 74.8V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai A79701-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 56V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 20J Išsamus aprašymas 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 2kA Talpa @ dažnumas 5100pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H680K-S-2
ROV14H680K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
Sandelyje: 5606 pcs
parsisiųsti: ROV14H680K-S-2.pdf
RFQ
ROV14H680K-S
ROV14H680K-S
Sandelyje: 4684 pcs
parsisiųsti: ROV14H680K-S.pdf
RFQ
ROV14H680K-2
ROV14H680K-2