ROV14H431K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H431K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H431K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H431K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H431K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4414 pcs Duomenų lapas ROV14H431K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai E07771-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 155J Išsamus aprašymas 430V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 450pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H391K-S
ROV14H391K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 4113 pcs
parsisiųsti: ROV14H391K-S.pdf
RFQ
ROV14H470K
ROV14H470K
apibūdinimas: VARISTOR 47V 2KA DISC 14MM
Sandelyje: 4368 pcs
parsisiųsti: ROV14H470K.pdf
RFQ
ROV14H431K-S-2
ROV14H431K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
parsisiųsti: ROV14H431K-S-2.pdf
ROV14H470K-2
ROV14H470K-2
parsisiųsti: ROV14H470K-2.pdf
ROV14H470K-S
ROV14H470K-S
parsisiųsti: ROV14H470K-S.pdf
ROV14H431K-S
ROV14H431K-S