ROV14H331K-2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H331K-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H331K-2.pdf
  • Pranešimas
ROV14H331K-2 specifikacijos
Dalies numeris ROV14H331K-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4898 pcs Duomenų lapas ROV14H331K-2.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai D62440-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 275V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 115J Išsamus aprašymas 330V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 610pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14H331K
ROV14H331K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM