ROV14H181K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14H181K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14H181K.pdf
  • Pranešimas
ROV14H181K specifikacijos
Dalies numeris ROV14H181K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4482 pcs Duomenų lapas ROV14H181K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F79778-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 150V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 65J Išsamus aprašymas 180V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 920pF @ 1kHz