ROV14E201K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14E201K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 6.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14E201K.pdf
  • Pranešimas
ROV14E201K specifikacijos
Dalies numeris ROV14E201K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 200V 6.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5027 pcs Duomenų lapas ROV14E201K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 180V
Varistorio įtampa (maks.) 220V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F70015-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 84J Išsamus aprašymas 200V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 840pF @ 1kHz