ROV14-680K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14-680K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14-680K.pdf
  • Pranešimas
ROV14-680K specifikacijos
Dalies numeris ROV14-680K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4112 pcs Duomenų lapas ROV14-680K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 68V Varistorio įtampa (min) 61.2V
Varistorio įtampa (maks.) 74.8V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai A63384-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 56V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 17J Išsamus aprašymas 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 1kA Talpa @ dažnumas 5099pF @ 1kHz