ROV14-220L-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14-220L-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14-220L-S.pdf
  • Pranešimas
ROV14-220L-S specifikacijos
Dalies numeris ROV14-220L-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4008 pcs Duomenų lapas ROV14-220L-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 18.7V
Varistorio įtampa (maks.) 25.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F31499-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 5.4J Išsamus aprašymas 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 1kA Talpa @ dažnumas 11957pF @ 1kHz