ROV10H911K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H911K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H911K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H911K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H911K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4581 pcs Duomenų lapas ROV10H911K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai C53639-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 745V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 127J Išsamus aprašymas 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 110pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV10H911K-2
ROV10H911K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM