ROV10H680K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H680K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H680K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H680K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H680K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5330 pcs Duomenų lapas ROV10H680K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 68V Varistorio įtampa (min) 61.2V
Varistorio įtampa (maks.) 74.8V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai F01353-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 56V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 9.8J Išsamus aprašymas 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 1kA Talpa @ dažnumas 2230pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV10H621K-S
ROV10H621K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5014 pcs
parsisiųsti: ROV10H621K-S.pdf
RFQ
ROV10H621K-S-2
ROV10H621K-S-2
Sandelyje: 4300 pcs
parsisiųsti: ROV10H621K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H680K-S-2
ROV10H680K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H680K-S-2.pdf
ROV10H561K-S-2
ROV10H561K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H561K-S-2.pdf
ROV10H681K-2
ROV10H681K-2
apibūdinimas: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H681K-2.pdf
ROV10H680K-2
ROV10H680K-2
parsisiųsti: ROV10H680K-2.pdf
ROV10H681K
ROV10H681K
parsisiųsti: ROV10H681K.pdf
ROV10H621K
ROV10H621K
parsisiųsti: ROV10H621K.pdf
ROV10H680K-S
ROV10H680K-S