ROV10H560K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H560K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H560K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H560K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H560K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5675 pcs Duomenų lapas ROV10H560K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai D97131-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 8.1J Išsamus aprašymas 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 1kA Talpa @ dažnumas 2900pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H511K-S
ROV10H511K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5278 pcs
parsisiųsti: ROV10H511K-S.pdf
RFQ
ROV10H561K-2
ROV10H561K-2
apibūdinimas: VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5925 pcs
parsisiųsti: ROV10H561K-2.pdf
RFQ
ROV10H560K-S
ROV10H560K-S
apibūdinimas: VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H560K-S.pdf
ROV10H561K-S
ROV10H561K-S
parsisiųsti: ROV10H561K-S.pdf
ROV10H471K-S-2
ROV10H471K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H471K-S-2.pdf
ROV10H560K-2
ROV10H560K-2
parsisiųsti: ROV10H560K-2.pdf
ROV10H511K
ROV10H511K
parsisiųsti: ROV10H511K.pdf
ROV10H560K-S-2
ROV10H560K-S-2