ROV10H361K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H361K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H361K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H361K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H361K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5742 pcs Duomenų lapas ROV10H361K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A72926-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 300V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 65J Išsamus aprašymas 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 230pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H390K-2
ROV10H390K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
Sandelyje: 4864 pcs
parsisiųsti: ROV10H390K-2.pdf
RFQ
ROV10H330K-S
ROV10H330K-S
apibūdinimas: VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Sandelyje: 4464 pcs
parsisiųsti: ROV10H330K-S.pdf
RFQ
ROV10H361K-S
ROV10H361K-S
apibūdinimas: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H361K-S.pdf
ROV10H361K-2
ROV10H361K-2