ROV10H330K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H330K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H330K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H330K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H330K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4565 pcs Duomenų lapas ROV10H330K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A98577-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 4.8J Išsamus aprašymas 33V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 1kA Talpa @ dažnumas 4250pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H330K-S-2
ROV10H330K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Sandelyje: 5999 pcs
parsisiųsti: ROV10H330K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H330K-2
ROV10H330K-2
Sandelyje: 5888 pcs
parsisiųsti: ROV10H330K-2.pdf
RFQ
ROV10H271K-S-2
ROV10H271K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H271K-S-2.pdf
ROV10H330K-S
ROV10H330K-S