ROV10H182K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H182K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H182K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H182K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H182K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4868 pcs Duomenų lapas ROV10H182K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.8kV Varistorio įtampa (min) 1.62kV
Varistorio įtampa (maks.) 1.98kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A08645-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 1.465kV
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 1kV "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija - Išsamus aprašymas 1.8kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 480pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H181K
ROV10H181K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 180V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4243 pcs
parsisiųsti: ROV10H181K.pdf
RFQ
ROV10H182K-2
ROV10H182K-2
apibūdinimas: VARISTOR 1800V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4968 pcs
parsisiųsti: ROV10H182K-2.pdf
RFQ
ROV10H181K-S
ROV10H181K-S
parsisiųsti: ROV10H181K-S.pdf
ROV10H180M-S
ROV10H180M-S
apibūdinimas: VARISTOR 18V 1KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H180M-S.pdf
ROV10H182K-S
ROV10H182K-S