ROV10-561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-561K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-561K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-561K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-561K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5117 pcs Duomenų lapas ROV10-561K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 560V Varistorio įtampa (min) 504V
Varistorio įtampa (maks.) 616V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai C67690-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 460V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 78J Išsamus aprašymas 560V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 186pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10-561K-2
ROV10-561K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM