ROV10-201K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-201K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-201K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-201K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-201K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4611 pcs Duomenų lapas ROV10-201K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 180V
Varistorio įtampa (maks.) 220V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai F48167-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 28.5J Išsamus aprašymas 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10-181K-S-2
ROV10-181K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5760 pcs
parsisiųsti: ROV10-181K-S-2.pdf
RFQ
ROV10-201K-S-2
ROV10-201K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM