ROV07H781K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H781K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 780V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H781K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H781K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H781K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 780V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4095 pcs Duomenų lapas ROV07H781K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 780V Varistorio įtampa (min) 702V
Varistorio įtampa (maks.) 858V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E55192-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 640V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 485V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 59J Išsamus aprašymas 780V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 70pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07H781K-S-2
ROV07H781K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 780V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 4504 pcs
parsisiųsti: ROV07H781K-S-2.pdf
RFQ
ROV07H751K
ROV07H751K
apibūdinimas: VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 4447 pcs
parsisiųsti: ROV07H751K.pdf
RFQ
ROV07H781K-2
ROV07H781K-2