ROV07H681K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H681K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H681K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H681K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H681K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4469 pcs Duomenų lapas ROV07H681K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai C75882-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 56J Išsamus aprašymas 680V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 80pF @ 1kHz