ROV07H431K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H431K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H431K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H431K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H431K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5812 pcs Duomenų lapas ROV07H431K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai D45761-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 40J Išsamus aprašymas 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 110pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07H431K-S
ROV07H431K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM